K.Team, montované stavby na mieru

Spoločnosť K.Team sa zaoberá realizáciou ekologických montovaných stavieb na mieru.

K.Team, montované stavby na mieru

K.Team, montované stavby na mieru Nová Baňa

Spoločnosť K.Team sa zaoberá realizáciou ekologických montovaných stavieb na mieru.

Adresa: Nábrežná 94/4, 968 01 Nová Baňa
Telefón:0907 699 588
E-mail:kteam@kteam.sk

Vznikla v roku 2003, ako prirodzené zúročenie skúseností, ktoré jej zakladatelia získali prevažne prácou pre zahraničné stavebné spoločnosti.

Počas svojho pôsobenia na trhu, sme si získali dôveru svojich zákazníkov spoľahlivosťou, ústretovosťou a najmä vysokou kvalitou vyhovujúcou aj tým najnáročnejším odberateľom.

Spolupráca so zákazníkom už pri samotnom projektovaní, rýchlosť realizácie, nové technológie využívané pri konštrukcii, výborné tepelno-izolačné vlastnosti stavby a bezkonkurenčná cena, zabezpečili našej spoločnosti stabilné miesto na trhu.

- projekčná činnosť
- montáž
- konštrukcia

Jednotlivé stavebné časti ako obvodové steny, ale aj samotné priečky sú zhotovované vo výrobnej hale. Sú do nich osadené okná, dvere a je vykonaná predpríprava pre vedenie rozvodov. Jednotlié diely môžu byť už povrchovo upravené. Výhodou montovaných stavieb na drevenej báze je samonosnosť konštrukcie (nie sú potrebné dodatočné oporné systémy).

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.