Kamenárstvo Wolf, kamenosochárstvo

Orientujeme sa predovšetkým na komplexné dodávky kamenárskych prác a diel v oblasti cintorínskej architektúry a zákazkového kamenárstva.

Kamenárstvo Wolf, kamenosochárstvo

Kamenárstvo Wolf, kamenosochárstvo Nová Baňa

Orientujeme sa predovšetkým na komplexné dodávky kamenárskych prác a diel v oblasti cintorínskej architektúry a zákazkového kamenárstva.

Adresa: ul.Dlhá Lúka 72, 968 01 Nová Baňa
Telefón:+421(0) 903 846 606
E-mail:frantisekvolf@stonline.sk

Naša činnosť zahŕňa zhotovenie kompletných hrobiek, pomníkov a doplnkov predovšetkým z prírodného kameňa – žuly. Krédom kamenárstva Wolf je vysoká kvalita za veľmi prijateľnú cenu, v ktorej je zahrnutý návrh diela, výroba, doprava, montáž a záruka v dĺžke primeranej typu použitého materiálu - kameňa.

S úctou sa snažíme vykonávať našu prácu. Za tento uplynutý čas sme sa naučili mnohým veciam. Vieme remeselne zručne zhotoviť miesto pre posledný odpočinok Vašich blízkych. Naša internetová stránka je jednoduchá bez zbytočných slov navyše.

Rekonštrukcie starých pomníkov
Na objednávku a podľa Vašich predstáv je naša firma schopná realizovať rekonštrukciu starších hrobov, do čoho patrí odvoz starého pomníka na skládku a nové nápisné dosky, ktorých trvácnosť je daná žulovým materiálom.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.