Precon, stavebniny Nová Baňa

Spoločnosť Precon s.r.o. sme založili v roku 2004 z dôvodu rozšírenia projekčnej činnosti o predaj a dodávky stavebného materiálu.

Precon, stavebniny Nová Baňa

Precon, stavebniny a kúpeľne Nová Baňa

Spoločnosť Precon s.r.o. sme založili v roku 2004 z dôvodu rozšírenia projekčnej činnosti o predaj a dodávky stavebného materiálu.

Adresa: Školská 32, 968 01 Nová Baňa
Telefón:+421 948 110 881
E-mail:precon@precon.sk

Stavebný materiál
Nech je predstava o Vašom bývaní akákoľvek, u nás nájdete vhodný stavebný materiál.
Príďte sa s nami poradiť a spoločne vyberieme to najvhodnejšie pre Vašu stavbu.

Doprava a špedícia
Pokiaľ si nechcete zničiť vlastné auto alebo kríže pri nakladaní stavebného materiálu, naši skladníci, nakladacia a prepravná technika je Vám k dispozícii.
Šetrite si svoje sily pre samotnú stavbu.

Požičovňa náradia
Stavba si vyžaduje použitie rôzneho náradia. Nie každé viete využiť opakovane, aby ste si ho kupovali. Zároveň je to aj nápor na Vašu peňaženku.
U nás si vybraté druhy náradia môžete požičať.

Predávané značky
Tak, ako Vám dokážme zabezpečiť akýkoľvek stavebný materiál, dokážeme Vám ho ponúknuť vo viacerých alternatívach od rôznych výrobcov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.