Strojbal, výroba prepravných balení, drevených obalov Nová Baňa

Firma Strojbal s.r.o. úspešne pôsobí na trhu drevospracujúceho priemyslu už viac ako 14 rokov.

Strojbal, výroba prepravných balení, drevených obalov Nová Baňa

Strojbal, výroba prepravných balení, drevených obalov, prepravných bední a boxov Nová Baňa

Firma Strojbal s.r.o. úspešne pôsobí na trhu drevospracujúceho priemyslu už viac ako 14 rokov.

Adresa: Hrádza 30, 968 01 Nová Baňa
Telefón:+421 910 960 479
E-mail:strojbal@strojbal.sk

Prepravné drevené bedne
Spoločnosť Strojbal vytvára obalové riešenia na mieru podľa konkrétnych potrieb a cieľov svojich odberateľov. Vyrábame jednorazové alebo vratné prepravné obaly. V prípade, že má odberateľ vytvorenú logistickú sieť a je možné využívať obaly opakovane sme pripravení na mieru prispôsobiť každý (okrem špecializovaných) druh prepravného obalu na opakované použitie, čím výrazne klesnú logistické výdavky.

Drevené palety
Výrobou drevených paliet sa zaoberáme už od roku 1999, a s našimi skúsenosťami sme schopní vyhovieť akejkoľvek technickej požiadavke. Máme skúsenosti s výrobou všetkých druhov jednorazových, nadrozmerných paliet alebo akýchkoľvek iných atypických paliet. Vyrábame palety v akýchkoľvek rozmeroch od 30 cm až do 8 metrov.

Stavebné rezivo a iné
Výroba záhradného nábytku je vykonávaná ako zákazková výroba. Vybavenie objednávky trvá od 1 do 3 mesiacov. V kompletne vybavenej stolárskej dielni sa zaoberáme výrobou podľa objednávky zákazníka.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.